Originální účet

1) Příhlásit se na originální minecraft server unregister.survival-games.cz

2) Napsat do chatu "Unregister SG", aby šlo vidět Vaše jméno.

3) Kliknout na (F5) a udělat fotku z pohledu třetí osoby, kdy se budete dívat sami na sebe (screen se udělá klávesou F2)

4) Jít na web https://account.mojang.com/me -> Account -> Log In. Po úspěšném přihlášení udělejte screen obrazovky. (Print Screen)

Unregister

5) Jít na web https://imgur.com/upload-> zmáčknout ctrl + v nebo přetáhnou screen a obrázek se Vám nahraje. Poté na něj klikněte pravým a uložte ho jako obrázek.

6) Přihlašte se na svůj email, na kterém máte zakoupený minecraft a napište nám na podporu. Komu -> [email protected] -> Předmět = Unregister.

7) Napište daný text či vysvětlení, proč chcete unregister + Připsat na konec svůj nick v MC!

(Dobrý den,

rád bych Vás touto formou poprosil o unregister z důvodu toho, že vlastním originální MC účet a nějaký warez hráč se pod mým jménem již zaregistroval na vašem serveru. Přikládám přílohu, která obsahuje důkazní materiály. 
Mé jméno v MC je -> PepikSG)

8) Klikněte na PŘIPOJIT SOUBORY a nahrajte do emailu důkazné screeny. 

9) Zkontrolujte obsah emailu, náležitosti pro unregister, přílohy a jestli všechno bude správně, tak klikněte na odeslat.

 

EN Version

1) Log on to the original minecraft server unregister.survival-games.cz.

2) Write in chat "Unregister SG" that your nickname is fully visible.

3) Press F5 to take a screenshot from third person view when you're looking at yourself (Screenshot is taken by pressing F2).

4) Go to https://account.mojang.com/me -> Account -> Log In. Take a screenshot after successfull login (PrintScreen).

5) Go to https://imgur.com/upload -> Press Ctrl + V to upload the screenshot. Then right-click on it and save it as a picture.

6) Log in to your e-mail where you have purchased Minecraft and send us an e-mail to support. To -> [email protected] -> Subject = Unregister.

7) Write a truthful explanation for what reason you request Unregister and you have to state your nickname.

8) Click "Connect Files" to upload the important screenshots which you've taken during this process.

9) Check the content of your e-mail (Unregister requirements and attachments). If your e-mail contains everything we asked for, press "Send".